Plastiksiz Mutfak Seti

Fiyat : ₺110,00(KDV Dahil)

Mumo seti: Üç farklı boydan oluşmuştur. Bal mumu ve reçinenin pamuklu kumaşa emdirilmesiyle üretilmişir. 
Meyve & sebze filesi seti: Dört farklı boydan oluşmuştur. Pamuklu kumaştan üretilmiştir. Ecowoco markasının ürünüdür. (15x18 cm, 18x23 cm,  25x30 cm, 30x40 cm)
Peşkir seti: Büyük boy peşkir ve hediye küçük boy peşkirden oluşmuştur. Ağartıcısız, renklendiricisiz pamuklu kumaştan üretilmiştir. (60x40cm, 40x30 cm)

Küçük Boy Peşkir hediyemiz!

ADET :
Plastiksiz Mutfak Paketi
Yeni yıla mutfaktaki tek kullanımlık plastiklerden kurtularak girmeye ne dersiniz? 
Bir haftada ortalama bir kredi kartı büyüklüğünde mikroplastiğe maruz kalıyoruz. Anne sütünde bile bulunan mikroplastikler gözümüzün görmediği minik plastikler. Günlük hayatta kullandığımız her plastik üründen koparak suya, havaya, toprağa karışan bu mikroplastikleri sevdiklerimiz, kendimiz ve doğa için hayatımızdan çıkarmak istediğinizi biliyoruz. 
Mumo Wrap ve Ekolojik Dönüşüm olarak istedik ki plastiksiz mutfağa ilk adımımızı çok sevdiğimiz tekrar kullanılabilir, yerel ve kadın emeği ürünlerle hep birlikte atalım. 
Üç farklı boydan oluşan doğal yiyecek saklama kumaşı Mumo seti, dört farklı boydan oluşan pamuklu meyve & sebze file seti ve büyük boy pamuklu peşkir alan herkese küçük boy peşkir hediyemiz.