Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi
Ebeveyn Paketi

Ebeveyn Paketi Balmumu Kumaş Kese Set

Fiyat : ₺271,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺250,00(KDV Dahil)

Bu paket 1 adet orta boy balmumlu kese (23x32cm), 2 adet küçük boy balmumlu kese (15x20cm), 1 adet büyük boy Mumo balmumlu kumaş (32x32 cm), 2 adet orta boy balmumlu kumaş (26x26 cm), 3 adet küçük boy Mumo balmumlu kumaş (20x20 cm) ve bir adet orta boy hububat kese (25x35cm) içerir.

Mumo’lar hububat kesesi içinde gönderilir.

Çocukları için küçük porsiyonlarda yemekler hazırlamak ve saklamak isteyen ebeveynler için idealdir.

ADET :

Mumo’nun Özellikleri

Ebeveyn paketi çocukları için taze yemekler hazırlamak isteyen anneler, babalar ve diğer ebeveynler için idealdir.

Mumo’lar organik sertifikalı pamuklu kumaş, balmumu, ağaç reçinesi, hindistan cevizi yağından oluşuyor. Tamamen doğal içeriğe sahip kumaşlar; buzdolabı poşeti, streç film gibi tek kullanımlık plastiklere alternatif olarak üretiliyor.

Bu paket 1 adet orta boy balmumlu kese (23x32cm), 2 adet küçük boy balmumlu kese (15x20cm), 1 adet büyük boy Mumo balmumlu kumaş (32x32 cm), 2 adet orta boy balmumlu kumaş (26x26 cm), 3 adet küçük boy Mumo balmumlu kumaş (20x20 cm) ve bir adet orta boy hububat kese (25x35cm) içerir. Mumo’lar hububat kesesi içinde gönderilir.  

Uzun süre taze tutmak istediğin gıdayı içine koyduktan sonra, üstünü kapatıp elinin ısısıyla kumaşı mühürleyerek kendisine yapışmasını sağlayabilirsin.

Yaklaşık 100 defa yıkanıp tekrar kullanılabilir.

Yanıcıdır, kaplamasındaki solüsyonun erimesi sebebiyle sıcak ortamlarda, güneşte bırakılması veya sıcak ürünlere sarılması önerilmez.

 

Nerede kullanabilirsin?

Ebeveyn paketini dilediğin gıdaları saklamak için kullanabilirsin; peynir, yarım limon, ekmek, sebzeler, meyveler. Özellikle küçük boy mumoları ek gıdaya geçiş sürecindeki bebeklerden yarım kalan sebze/meyveleri saklamak için pratik buluyoruz. Et saklamak için önermiyoruz.

Kase veya kapların üzerini küçük ya da orta boy Mumo ile kapatabilirsin. Diğer gıdalar için hem buzdolabında hem de buzlukta kullanabilirsin.

Elinin ısısıyla kumaş mühürleniyor. Mumo ile yiyeceklerin uzun süre doğal olarak taze kalıyor.

 

Neden Mumo?

Mumo’lar tek kullanımlık plastiklerin doğal alternatifidir. Sürdürülebilir bir yaşam için, doğayı korumak adına plastik ürünler yerine Mumo kullanmanı öneriyoruz.