ESKİDEN PLASTİK YOKTU ETKİNLİK KURALLARI

ESKİDEN PLASTİK YOKTU ETKİNLİK KURALLARI

Yarışma, Mumo tarafından 20.07.2020 – 05.08.2020 tarihleri arasında düzenlenecektir ve Mumo resmi Instagram hesabında gerçekleştirilecektir.

Yarışmanın konusu: Eskiden Plastik Yoktu

Katılımcılar ilgili gönderinin altında; daha önce plastiksiz bir yaşam sürdürürken kullandıkları ürünleri, markaları, edindikleri deneyimleri yazacaklardır.  

Yarışma Kuralları;

1. Yarışmaya sadece gerçek sosyal medya hesabı olan kullanıcılar katılabilir.

2. Yarışmaya göre; daha önce plastiksiz bir yaşam sürdürürken kullandıkları ürünleri, markaları, edindikleri deneyimleri yazacaklardır.

3. Birden fazla deneyim yazmak serbesttir. 

4. Yarışmacılar yarışmaya katıldıkları markanın (Mumo) hesabını takip etmek zorundadır.

5. Farklı adlar altında katılım yapmak, sahte hesaplar ile katılım yapmak ve / veya yarışmalar için özel oluşturulan profillerden katılım yapmak yasaktır. Mumo gerçekliğinden şüphelendiği hesapları ve mailleri yarışmadan eleme hakkını saklı tutar.

6. Ödül kazanan kullanıcılar, jüri aracılığı ile Mumo tarafından belirlenir.

7. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Yarışma toplamında bir kişi bir kere ödül kazanabilir. Bir yarışmacı Instagram’da sadece 1 kez ödül kazanabilir. Yarışmacı aynı hesap üzerinden birden fazla resmi Mumo ile paylaşabilir. 

8. Ödül kazanan kullanıcıya, kullanıcı bilgilerinden, telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, çocuk yaş vb. kişisel ve adres bilgileri teyidi yapılacaktır.

9. Kazanan yarışmacılar Mumo’nun resmi Instagram hesabından duyurulacaktır.

10. Hediyeler farklı bir kampanya ile birleştirilemez.

11. Mumo yarışma ödüllerini, tarihini, yarışma kapsamını, yarışma kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

12. Yarışma 05.08.2020 tarihinde sona erecektir. Tüm mesajlar / gönderiler değerlendirilerek kazananlar 12.08.2020 tarihinde duyurulacaktır. Kazanan kullanıcılar gerekli kuralları sağlayamadığı taktirde hakkı yedek talihliye geçer. 

 

Etiketler: mumo, yarışma, hediye, plastik
Temmuz 26, 2020
Listeye dön