2'li Balmumlu Kese Set (Özel Desen)
2'li Balmumlu Kese Set (Özel Desen)
2'li Balmumlu Kese Set (Özel Desen)
2'li Balmumlu Kese Set (Özel Desen)

2'li Balmumlu Kese Set (Özel Desen)

Fiyat : ₺117,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺105,00(KDV Dahil)

Çok sevilen keselerimizi sınırlı sayıda ürettiğimiz, farklı bir desen kullanarak seninle paylaşıyoruz.

Bu set; 1 adet büyük boy (30x45 cm) ve 1 adet orta boy (23x32cm) Mumo balmumlu kese içeriyor. Büyük boy keseyi yeşillikleri saklamak için; orta boy keseyi atıştırmalıklar için ve beslenme çantalarında kullanabilirsin.  

ADET :

 

Mumo'nun Özellikleri

Bu set, bol yeşillik, ekmek saklamak isteyen kişiler için hazırlanmıştır. 1 adet büyük boy (30x45 cm) ve 1 adet orta boy (23x32cm) balmumlu içeriyor. Mumo'lar organik sertfikalı pamuklu kumaş, balmumu, ağaç reçinesi, hindistan cevizi yağından oluşuyor. Tamamen doğal içeriğe sahip keseler; buzdolabı poşeti, streç film gibi tek kullanımlık plastiklere alternatif olarak üretiliyor.

Uzun süre taze tutmak istediğin gıdayı içine koyduktan sonra, ağzını kapatıp elinin ısısı ile kumaşı mühürleyebilirsin.

100 defa yıkanıp tekrar kullanılabilir. Yıkama işeminin soğuk su, (tercihen) ekolojik deterjan ve (yine tercihen) kaba lifi ile yapılmasını öneririz.

Yanıcıdır, kaplamasındaki solüsyonun erimesi sebebiyle sıcak ortamlarda, güneşte bırakılması veya sıcak ürünlere sarılması önerilmez.

Nerede kullanabilirsin?

Aklına gelen her gıdada balmumlu keseleri kullanabilirsin; peynir, yarım limon, ekmek, sebzeler, meyveler, yeşillikleri saklamak için idealler. Mumo ile sakladığın her gıda uzun süre taze kalacak.

 Et saklamak için önermiyoruz.

Diğer gıdalar için hem buzdolabında hem de buzlukta kullanabilirsin. Buzluktan çıkardığın Mumo’nu bir süre bekletirsen eski haline kolaylıkla dönecektir.

Neden Mumo?

Mumo’ları streç film, plastik poşet gibi tek kullanımlık plastiklere doğal bir alternatif olarak üretiyoruz. Mumo balmumlu kumaşlar kompost yapılabilen doğal içeriklerden oluşur. Sürdürülebilir bir yaşam için, doğayı korumak adına plastik ürünler yerine Mumo kullanmanı öneriyoruz.